Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

  • Актуальні статуси товарів
  • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
  • У нас кваліфіковані фахівці
  • Ми перевіряємо якість товарів
  • Витратні матеріали завжди в наявності
  • Сервісне обслуговування
  • Готові рішення для хобі
  • Програма навчання
  • Відповідальний підхід
  • Знижки для постійних клієнтів

Стедіками, стабілізатори

Що таке стедікам і для чого його застосовують

Якщо ви захоплюєтеся фото- і відеозйомкою, рекомендуємо придбати стедікам для камери. Це пристрій утримує камеру в заданій позиції, виключаючи можливу тряску або коливання. Тому фокус зображення залишається незмінним, навіть в русі. Таким чином, можна робити якісні фотографії і знімати якісне відео.

купити стедикам

Раніше стабілізатори для камер застосовувалися тільки при зйомках телевізійних передач і фільмів. Однак не так давно, в світ вийшли полегшені моделі, для аматорських зйомок, які згодом стали популярними. Завдяки цим пристроям будь-який бажаючий може відчути себе в ролі професійного оператора, адже маючи під рукою звичайну камеру ви отримаєте рівне зображення, без смаза і зайвого шуму.

В розділі зібрані стабілізатори для різних типів пристроїв. Тут ви знайдете стедікам для телефону, для камери GoPro, а також обладнання для професійної зйомки.

Особливості конструкції

Щоб зменшити загальну вагу конструкції і зберегти міцність, більшість деталей виготовляють з алюмінію. Таким чином, пристроєм зручно користуватися, і він не згинається під вагою камери.

стедікам з горизонтальним компонуванням Якщо ви плануєте зайнятися професійною зйомкою, рекомендуємо придбати стабілізатор з горизонтальною компонуванням. Він витримує велику вагу і оснащений відразу декількома майданчиками для кріплення. Для аматорських камер зазвичай використовують пристрій з вертикальним дизайном.

Стабілізатори оснащуються невеликими електромоторами, які утримують камеру в заданому положенні. Керуючі елементи знаходяться на ручці, або трохи вище. З їх допомогою можна виставити всі необхідні параметри. Дорожчі версії можна налаштовувати за допомогою мобільного додатку.

Також електронний стедікам може бути з власною камерою. Деякі моделі опціонально оснащуються кріпленням для смартфона. В цьому випадку ви можете завантажити і встановити мобільний додаток, активувати Wi-Fi.

Після підключення картинка з камери транслюватиметься на мобільний пристрій, при цьому запис буде вестися на вбудовану SD-карту.

Головний плюс таких моделей – зручність експлуатації, так як сам пристрій зазвичай важить не більше 500 грам і займає досить мало місця. Варто згадати і про якість зйомки. Деякі моделі здатні записувати відео в форматі 4К.

Оформляйте замовлення прямо зараз!

В магазині «Planeta Hobby» продаються якісні товари від відомих світових виробників. У нас можна купити стедікам за прийнятною ціною, з доставкою по всій Україні. Ми надаємо гарантію кращої ціни. Тому якщо знайдете цей товар дешевше, ніж на нашому сайті, повідомте нам про це, і ми продамо вам його за зниженою ціною.

Якщо ви проживаєте в Харкові чи Києві, можете замовити доставку кур'єром. Заявку на покупку можна оформити на сайті магазина або ж по телефону. Якщо у вас є питання, звертайтеся в службу підтримки. Наші фахівці з радістю допоможуть вам.

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top