Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

 • Актуальні статуси товарів
 • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
 • У нас кваліфіковані фахівці
 • Ми перевіряємо якість товарів
 • Витратні матеріали завжди в наявності
 • Сервісне обслуговування
 • Готові рішення для хобі
 • Програма навчання
 • Відповідальний підхід
 • Знижки для постійних клієнтів

Симулятор (навчання) для радіокерованих моделей

симулятор радіокерованих моделей Так само, як наявність кросівок не робить вас спортсменом, покупка радіокерованої машинки не перетворить вас в першокласного гонщика, а радіокерованого літака — в повітряного аса. Щоб добре їздити, літати або плавати, необхідно пройти етап комплексних підготовок і тренувань. І тут годі й шукати кращого помічника, ніж симулятор радіокерованих моделей. Працює він за принципом комп'ютерної гри: спочатку потрібно встановити спеціальну програму, а потім підключити до ПК пульт керування, який входь в комплект до симулятора або ДК вашої моделі.

На ринку радіокерованих моделей представлені як дуже популярні симулятори RC літака, так і програми для всіх інших категорій радіокерованої техніки: гелікоптерів, автомобілів, катерів, квадрокоптерів. Всі вони мають однакові переваги:

 • Ризик розбити модель дорівнює нулю;
 • Можливість тренуватися як на віртуальному аналогу вашої моделі, так і на інший радіокерованій техніці;
 • Незалежність від вашого місця розташування: навіть під час робочої перерви можна практикуватися в улюбленому хобі;
 • Не потрібно чекати сприятливої погоди, її можна створити самостійно;
 • Не потрібно робити паузи на зарядку акумуляторів або заправку паливного бака.

Дуже важливо позбутися від страху

Симулятор радіокерованих моделей — хороший спосіб подолати страх. Невпевненість в контролі над апаратом, боязнь розбити дорогу модель на перших порах, небажання виглядати безглуздо в очах інших людей, побоювання за власне життя і життя випадкових перехожих — всі ці джерела страху досить часте явище серед недосвідчених моделістів. Це сковує рухи, змушує помилятися і призводить до неправильної реакції. Тренувальні заняття з симулятором радіокерованого гелікоптера, автомобіля або літака допомагають пілоту домогтися такого рівня контролю над моделлю, коли загрозливі фактори відходять на другий план, і моделіст впевнено тримає в руках пульт керування.

Політ на рівні рефлексів

Досить багато проблем моделісти відчувають при перших пробах запустити в повітря вертоліт. Ця техніка досить примхлива в управлінні і перш, ніж освоїти тонкощі її польоту, можна зламати не одну лопать. Тільки хороша практика на симуляторі радіокерованого гелікоптера допоможе вам розвинути рефлекси, необхідні для негайної реакції на поведінку літального апарату. Це як з їздою на велосипеді, спочатку ви падаєте, не можете скоординувати рух рук і ніг, зате один раз освоївши, можете все життя їздити автоматично, на підсвідомості. Перш, ніж купити або скачати симулятор радіокерованого гелікоптера, потрібно розуміти, що це складна програма з безліччю технічних особливостей, вона відрізняється від комп'ютерних ігор і не підходить для розваги.

Щоб перемагати, потрібно тренуватися

Все гонщики і спортсмени RC болідів відточують свою майстерність за допомогою симулятора автомобілів на пульті керування. У програмі можна поганяти на популярних чемпіонських моделях шоссейників або позашляховиків, прокотиться на трасах з вигаданим маршрутом або побувати на найпрестижніших треках світу. Симулятори автомобілів для гонщиків пропонуються в двох комплектаціях: з пультом керування і без. Автолюбитель може відточувати майстерність їзди на ДК від своєї моделі або тримаючи в руках пульт керування професійного рівня. У всіх симуляторах автомобілів на пульті керування дуже реалістична графіка і значні спецефекти. Звичайно, це не замінить реальний запах пилу, гул мотора і вереск шин, але гарне тренування за допомогою RC симулятора зможе привести вас до перемоги.

Гонки можливі не тільки на суші, але і на воді. Симулятор радіокерованих кораблів і човнів дозволяють ковзати на величезній швидкості по водній гладі, яка б погода не була за вікном. Наприклад, ви можете отримати катер на радіокеруванні в якості подарунка на Новий рік, а вже до літа будете повністю готові до випробувань на водоймі. Програмний інтерфейс дозволяє розставити в воді трампліни і перешкоди, що проблематично зробити в природних умовах.

Будь-який симулятор RC моделей вимагає дисципліни, зібраності і терпіння. Науку володіння радіокерованими моделями потрібно пізнавати крок за кроком, поступово вдосконалюючи і підвищуючи свої навички. Якщо ви готові поєднати віртуальну реальність з реальним світом, щоб стати віртуозом своєї справи, рекомендуємо купити симулятор радіокерованих моделей в інтернет-магазині «Planeta Hobby». Вам відкриються можливості спрощено відпрацьовувати фантастичні трюки на акробатичних літаках, 3D гелікоптерах, квадрокоптерах з камерою, заїзди по будь-якій місцевості, не виходячи з дому, і без витрат на ремонти!

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top