Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

 • Актуальні статуси товарів
 • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
 • У нас кваліфіковані фахівці
 • Ми перевіряємо якість товарів
 • Витратні матеріали завжди в наявності
 • Сервісне обслуговування
 • Готові рішення для хобі
 • Програма навчання
 • Відповідальний підхід
 • Знижки для постійних клієнтів

Роботи на радіокеруванні

Радіокеровані моделі роботів Роботи-іграшки


В даному розділі нашого інтернет - магазину ви маєте можливість познайомитися з вражаючим світом інтелектуальних іграшок нового покоління - роботами. Дитячі роботи на радіокеруванні можуть стати співчутливим і відмінним другом в будь-якій грі, де він сам зможе приймати якісь рішення на рівні з дитиною.


Сьогодні стрімкий розвиток технологій вносить зміну, як в життя дорослих, так і дітей . Дітей все менше цікавлять м''які іграшки, ляльки або конструктори, їх місце поступово займають роботи-іграшки. Тепер мрії про "живих" іграшках стали реальністю - це і роботи - трансформери, і різні інтерактивні тварини. У нас ви зможете & nbsp; купити іграшку робота на пульті керування - найкращий подарунок для сучасної дитини!


Як правильно вибрати механічного "друга" своїй дитині! У сім''ї росте синочок і вже, напевно, в курсі, хто такі "трансформери & raquo ;! Даний розділ радіокерованих іграшок саме для батьків, і дітей. Ми зібрали найкращі товари за різними цінами, які відмінно підійдуть для різних за віком.


Виникало чи коли-небудь питання - для кого ж були створені такі роботи-іграшки? А все дуже просто - для хлопчиків, які люблять супергероїв і проявляють інтерес до механічних пристроїв. Хлопців часто цікавить будова механізмів, схеми їх роботи. Іграшка пробуджує в малюка цікавість, підштовхує до вивчення більшої інформації по різним "технічних питань".


Отже, можна зробити такий висновок: подібний подарунок може не тільки порадувати синочка, а й принести "інтелектуальну" користь малюкові!


Що ж краще купити - робота-супергероя або робота-гаджет?


Роботи-іграшки, представлені в нашому магазині умовно можна розділити на такі дві великі категорії: • Перша група - надсильні роботи-супергерої, яких знає Ваше чадо по однойменною фільмів або ряду художніх творів. Ще в цю групу можна віднести інших роботів-героїв, наприклад, фантастичних воїнів-комах. Вони являють собою грізних & nbsp; роботів-трансформерів - такі іграшки не залишать байдужим жодного хлопчика. Володіння такими іграшками дозволяє розвивати фантазію і знаходити спільні теми для спільних ігор з однолітками.

 • Друга група роботів розрахована на допитливих школярів, які більше цікавляться механікою, ніж фантастичним чином супергероя. Це і мініатюрні копії комах з вбудованими програмами "життя", і механічні домашні тварини, які можуть навчатися і різні роботи-гаджети - швидкісні м''ячі, циліндри на управлінні і т.п .. Купити такі роботи-іграшки - означає зробити внесок в освіту, а не тільки для розваги. Однак потрібно враховувати, що така "розумна іграшка" не кожній дитині виявиться до смаку! Бути може Ваше чадо жити не може без машин або гелікоптерів.


Виходячи з цього, можна зробити наступний висновок: звертайте увагу на інтереси ваші дітей.


Наш інтернет-магазин "Planeta Hobby" завжди радий Вам допомогти. Розважайте і розвивайте Вашої дитини разом з нами. Виходячи з поставлених Вами завдань і інтересів дитини, ви зможете вибрати будь-яку робота-іграшку для свого малюка!

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top