Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні
Виберіть ваше місто
або введіть інше місто

Доставка товарів проводиться по всій території України

Новою поштою, Интаймом і Укрпоштою

Доставка кур'єром та самовивіз - з магазинів в Києві і Харкові

10 причин
купувати у нас

 • Актуальні статуси товарів
 • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
 • У нас кваліфіковані фахівці
 • Ми перевіряємо якість товарів
 • Витратні матеріали завжди в наявності
 • Сервісне обслуговування
 • Готові рішення для хобі
 • Програма навчання
 • Відповідальний підхід
 • Знижки для постійних клієнтів

Роботи на радіокеруванні

Радіокеровані моделі роботів Роботи-іграшки

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви маєте можливість познайомитися з вражаючим світом інтелектуальних іграшок нового покоління — роботами. Дитячі роботи на радіокеруванні можуть стати співчутливим і відмінним другом в будь-якій грі, де він сам зможе приймати якісь рішення на рівні з дитиною.

Сьогодні стрімкий розвиток технологій вносить зміну, як в життя дорослих, так і дітей. Дітей все менше цікавлять м'які іграшки, ляльки або конструктори, їх місце поступово займають роботи-іграшки. Тепер мрії про «живі» іграшки стали реальністю — це і роботи-трансформери, і різні інтерактивні тварини. У нас ви зможете купити іграшку робота на пульті керування — найкращий подарунок для сучасної дитини!

Як правильно вибрати механічного «друга» своїй дитині! У сім'ї росте синочок і вже, напевно, в курсі, хто такі «трансформери»! Даний розділ радіокерованих іграшок саме для батьків, і дітей. Ми зібрали найкращі товари за різними цінами, які відмінно підійдуть для різних за віком дітям.

Виникало коли-небудь питання — для кого ж були створені такі роботи-іграшки? А все дуже просто — для хлопчиків, які люблять супергероїв і проявляють інтерес до механічних пристроїв. Хлопців часто цікавить будова механізмів, схеми їх роботи. Іграшка пробуджує в малюка цікавість, підштовхує до вивчення інформації з різних «технічних питань».

Отже, можна зробити такий висновок: подібний подарунок може не тільки порадувати синочка, а й принести «інтелектуальну» користь малюкові!

Що ж краще купити — робота-супергероя або робота-гаджет?

Роботи-іграшки, представлені в нашому магазині умовно можна розділити на такі дві великі категорії:

 • Перша група — надсильні роботи-супергерої, яких знає ваше чадо за однойменними фільмами або ряду художніх творів. Ще в цю групу можна віднести інших роботів-героїв, наприклад, фантастичних воїнів-комах. Вони являють собою грізних роботів-трансформерів — такі іграшки не залишать байдужим жодного хлопчика. Володіння такими іграшками дозволяє розвивати фантазію і знаходити спільні теми для спільних ігор з однолітками.
 • Друга група роботів розрахована на допитливих школярів, які більше цікавляться механікою, ніж фантастичним супергероєм. Це і мініатюрні копії комах з вбудованими програмами «життя», і механічні домашні тварини, які можуть навчатися, і різні роботи-гаджети — швидкісні м'ячі, циліндри на управлінні тощо. Купити такі роботи-іграшки означає зробити внесок в освіту, а не тільки для розваги. Однак потрібно враховувати, що така «розумна іграшка» не кожній дитині виявиться до смаку! Можливо ваше чадо жити не може без машин або гелікоптерів.

Виходячи з цього, можна зробити наступний висновок: звертайте увагу на інтереси ваших дітей.

Наш інтернет-магазин «Planeta Hobby» завжди радий вам допомогти. Розважайте і розвивайте вашу дитину разом з нами. Виходячи з поставлених вами завдань і інтересів дитини, ви зможете вибрати будь-якого робота-іграшку для свого малюка!

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top