Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

  • Актуальні статуси товарів
  • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
  • У нас кваліфіковані фахівці
  • Ми перевіряємо якість товарів
  • Витратні матеріали завжди в наявності
  • Сервісне обслуговування
  • Готові рішення для хобі
  • Програма навчання
  • Відповідальний підхід
  • Знижки для постійних клієнтів

Вільнолітаючі моделі

Вільнолітаючі літачки — згадайте дитинство «золоте»!

Вільнолітаючі моделі можна порівняти з паперовим літачком, який в дитинстві кожен з нас робив і пускав у вільний політ. А сучасні виробники додумалися спростити цей процес навіть тут. В даному розділі вам пропонуються моделі, здатні літати завдяки поштовху руки.

Десятки років тому, ще до повсюдної появи комп'ютерів, дітвора проводила весь свій вільний час на вулиці. Ах, які це були часи! Навіть в школі ми примудрялися створювати велику кількість паперових літачків і запускати їх на перерві, влаштовуючи змагання між однокласниками. А пам'ятаєте, скільки різновидів складання було?! Всі ці «фішки» придумувалися для того, щоб змусити свій літачок парити в польоті як можна довше!

Підручні засоби допоможуть відреставрувати вашу модель

Нинішні інженери, конструктори і розробники не обділили увагою і цей напрямок. Для спрощення пошуку кращої моделі вони розробили цілий арсенал вільнолітаючих моделей. Їх будова дуже проста і максимально довговічна. Центральний матеріал для виготовлення таких літачків — EPO пінопласт, який може витримати найжорстокіші удари і залишитися цілим. Але якщо вам з якоїсь випадковості всі таки вдалося поламати модель — не біда! Зламану деталь можна приклеїти назад за допомогою звичайного циакріну. Навіть струмінь окропу може виправити деформацію форми моделі до вихідного стану.

Фірма J-color представляє вільнолітаючі модельки різної форми, які можна зібрати всього з декількох елементів. Вам знадобиться мінімальна кількість часу для з'єднання крил і хвостової частини з корпусом літального апарату. Якщо модель правильно запустити, то вона зможе підкорити відстань в 30м.

Серед переваг моделей даної фірми можна відзначити те, що свій апарат ви зможете самостійно розфарбувати. І якщо по закінченню часу фарба потьмяніє, а може, і набридне розфарбування, ви зможете самостійно зняти «оперення» і знову розфарбувати літачок.

Вільнолітаючі моделі — це авіамоделі, які після запуску не керуюються спортсменом. Є три основні класи: моделі з двигунами внутрішнього згоряння, гумомоторні вільнолітаючі моделі і планери.

Для вільнолітаючих моделей з 1952 року ввели деякі правила, які обмежують обсяг двигуна, вагу і габарити літаків. У міру вдосконалення авіамоделей ці вимоги змінювалися.

Вільнолітаючі моделі запускають з рук. Політ таймерної моделі з працюючим двигуном повинен бути не більше 5 секунд. У гумомоторних моделях час розкрутки гуми не обмежений. Змагаються вільнолітаючі моделі за найбільшу тривалість польоту.

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top