Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

 • Актуальні статуси товарів
 • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
 • У нас кваліфіковані фахівці
 • Ми перевіряємо якість товарів
 • Витратні матеріали завжди в наявності
 • Сервісне обслуговування
 • Готові рішення для хобі
 • Програма навчання
 • Відповідальний підхід
 • Знижки для постійних клієнтів

Радіокеровані моделі - світ захоплень

модель на радіокеруванні

З кожним днем моделізм набуває все більшої популярності і число його шанувальників неухильно зростає. Цілком можливо, це пов'язано з величезним асортиментом радіокерованих моделей, який зараз присутній на ринку.

На масштабних моделях технічний прогрес відбивається в повній мірі. І нинішні іграшки на управлінні виконують безліч таких же функцій, як і реальна техніка.

І, якщо раніше подібного роду хобі було доступно тільки дуже заможним людям, то сьогодні ціни на радіокеровані моделі сильно варіюються. Завдяки чому є можливість вибрати як бюджетну іграшку, так і модель екстра-класу.

Моделізм сьогодні

На сьогоднішній день індустрія радіокерованих моделей надає моделістам практично необмежені можливості. Сотні компаній по всьому світу спеціалізуються на виробництві масштабних моделей різної складності, а також комплектуючих до них. З'явилася можливість самому бути конструктором своєї моделі, надавши їй той зовнішній вигляд і укомплектувавши так, як хочеться саме вам.

До того ж, захоплення моделізмом дозволяє значно розширити коло друзів і знайомих. Спілкуючись на спеціалізованих сайтах, відвідуючи виставки і навіть змагання, у вас з'являється можливість почерпнути безліч нової корисної інформації і познайомитися з людьми, які поділяють ваше захоплення.

Асортимент радіокерованих моделей

Вибір моделей на радіокеруванні дійсно величезний. Тим, кому більше імпонує стихія повітря, пропонуються літаки, гелікоптери, електрольоти і планери. Любителям водних розваг сподобаються катери, яхти і підводні човни. А тим, хто хоче показати свої водійські навички, пропонуються радіокеровані машини в величезному асортименті, навіть найвибагливіші зможуть знайти собі відповідну модель. Найрізноманітніша техніка пропонується любителям гонок і тривалих заїздів, від звичайних і гоночних авто, будівельної техніки, мотоциклів до танків і всюдиходів.

Класифікація радіокерованих моделей в залежності від досвіду моделіста

Як і будь-яка інша справа, моделізм вимагає певної досвідченості і вправності. Тому все радіокеровані моделі можна умовно розділити на три підвиди, відповідно до рівня майстерності моделіста:

 • Готові радіокеровані моделі. Цей різновид техніки найбільше підходить для дітей і новачків в моделізмі. По суті, такі моделі не вимагають ніяких додаткових налаштувань і відразу після придбання готові до експлуатації.
 • Радіокеровані моделі, що вимагають додаткових налаштувань. Це більш складний вид техніки, при поводженні з яким необхідні додаткові знання і навички. Найчастіше, в таких моделях потрібно налаштовувати двигун, встановлювати додаткові комплектуючі та обладнання. У комплекті з такими моделями обов'язково додається докладний посібник до процесу складання та експлуатації.
 • Збірні радіокеровані моделі — найскладніші. Таким моделям віддають перевагу аси моделізму. У комплекті знаходяться всі необхідні деталі і докладна інструкція по збірці. Однак збирати, налаштовувати і вдосконалювати модель необхідно самостійно. Процес складання дуже кропіткий, але результат, коли окремі запчастини перетворюються в цілісний, злагоджено працюючий механізм, варто витрачених зусиль і часу.

Як вибрати модель на радіокеруванні?

При виборі радіокерованої моделі необхідно відштовхуватися від особистих переваг. Визначитися для чого саме ви купуєте модель, і в яких змаганнях хочете брати участь. Також необхідно врахувати, в яких умовах буде використовуватися модель. Наприклад, для гонок на шосе і по бездоріжжю краще використовувати різні моделі.

Подумайте про те, який вид двигуна для вас краще: електричний або бензиновий. Також моделі на радіокеруванні розрізняються масштабом (1:56, 1:24, 1:12, 1:5), дальністю дії і пультами керування (інфрачервоні і радіо).

В інтернет магазині Planeta Hobby представлений широкий асортимент радіокерованих моделей, аксесуарів і палива високої якості. Наші кваліфіковані фахівці надають послуги з налаштування, ремонту та обслуговування масштабних моделей. Ми відповідально ставимося до своєї роботи і співпрацюємо тільки з офіційними постачальниками, тому роблячи покупку у нас, ви можете бути впевненими в оригінальності продукції.

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top