Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

  • Актуальні статуси товарів
  • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
  • У нас кваліфіковані фахівці
  • Ми перевіряємо якість товарів
  • Витратні матеріали завжди в наявності
  • Сервісне обслуговування
  • Готові рішення для хобі
  • Програма навчання
  • Відповідальний підхід
  • Знижки для постійних клієнтів

Дитячий транспорт

Дитячий транспорт — засіб пересування після першого кроку

Великий вибір дитячого транспорту за низькими цінами!

Вподобання у виборі першого засобу пересування, після коляски звичайно, можуть залежати від безлічі факторів. Наприклад, в літню пору року найменші «майбутні водії» віддадуть перевагу велосипеду або електроавтомобілю. Взимку ж це, швидше за все, снігокати або різні льодянки, якщо їх можна віднести до категорії дитячий транспорт. Діти молодшого шкільного віку точно оцінять самокат, звичайний або з електроприводом. До речі, самокат з мотором прийнято називати електроскутером і деякі універсальні моделі підійдуть і дорослим.

Ось деяка градація ТЗ за віком:

До речі, більшість електромобілів для дітей мають радіокерування, тому можна не переживати, що чадо кудись вріжеться або «потрапить в ДТП». Батьки самі можуть контролювати напрям руху і швидкість.

Транспорт для дітей — правильний вибір і де купити

Широкий вибір транспорту для дітей Спочатку необхідно вибирати ТЗ за віком своєї дитини. Наприклад, при виборі самоката краще віддати перевагу моделям з великою вантажопідйомністю та регульованою висотою керма. Таким чином, подібний транспорт прослужить вам не один рік, і дитина швидко з нього не виросте.

В тому числі, перш ніж купити дитячий транспорт, звертайте увагу на матеріали: металеві елементи набагато міцніше пластикових. Тому краще, якщо рама або дека в вибраному пристрої буде саме металевою. Найчастіше це ультралегкий авіаційний алюміній або сплави на його основі.

При виборі електротранспорту варто звернути увагу на потужність мотора і ємність акумулятора. Чим вище ці показники, тим швидше і довше зможе кататися ваша дитина.

Не менш важливим пунктом при виборі виступає і місце придбання. Багато батьків задаються питанням де знайти якісний дитячий транспорт. Інтернет-магазин «Planeta Hobby» зібрав в одному місці більшість видів транспортних засобів для дітей різного віку. У категоріях представлені товари від світових виробників, які перевірені досвідом і часом. До того ж на сайті діє гарантія низької вартості, тому робіть замовлення не роздумуючи.

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top