Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

 • Актуальні статуси товарів
 • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
 • У нас кваліфіковані фахівці
 • Ми перевіряємо якість товарів
 • Витратні матеріали завжди в наявності
 • Сервісне обслуговування
 • Готові рішення для хобі
 • Програма навчання
 • Відповідальний підхід
 • Знижки для постійних клієнтів

Авіамоделі на радіокеруванні

Фото-відео зйомка на радіокерованих моделях >>

Радіокеровані моделі - радіокеровані гелікоптери Радіокеровані моделі - радіокеровані літаки Радіокеровані моделі - радіокерований планер
Радіокеровані гелікоптери Радіокеровані літаки Планери, електрольоти

 

Про радіокеровані авіамоделі

Авіамодель на радіокеруванні

Багато хлопчаків в дитинстві мріють стати пілотами, адже летіти в небі, керуючи величезним літаком, так захоплююче. Хтось здійснює дитячу мрію і отримує відповідну професію, у кого-то життя складається зовсім по-іншому, і втілити бажання в реальність не виходить.

Однак з активним розвитком авіамоделізма у кожного бажаючого з'являється можливість відчути себе льотчиком. А ось фахівцем якого класу ви зможете стати, буде залежати тільки від вас, вашої завзятості, старанності і регулярних тренувань.

На сьогоднішній день ніхто не може точно сказати, коли саме зародився авіамоделізм. Цілком можливо, що перша модель була створена ще до того, як люди «навчилися літати». Але технічний прогрес йде вперед дуже швидко. Літальні апарати регулярно удосконалюються, а разом з ними поліпшуються і їх масштабні моделі.

Зараз в магазинах можна побачити найрізноманітніші авіамоделі на будь-який смак. При цьому, вони нічим не поступаються реальним і з їх допомогою легко можна виконувати навіть фігури вищого пілотажу.

Класифікація і особливості радіокерованих авіамоделей

В асортименті радіокерованих моделей представлені:

 • літаки (тренувальні на радіокеруванні, з двигуном внутрішнього згоряння, з електродвигуном);
 • гелікоптери (з електродвигуном, з ДВЗ);
 • планери, електрольоти (для початківців, з безколлекторним мотором, з акумулятором, з електродвигуном).

Кожна авіамодель має свої особливості. Однак у всіх видах авіамоделей представлені екземпляри для новачків. Недосвідченому авіамоделісту починати навчання краще саме з таким апаратом.

Радіокеровані авіамоделі з двигуном внутрішнього згоряння можуть злітати відразу після заправки паливом. Шум при роботі дуже схожий на звуки при роботі справжнього літака. Вага такої моделі зменшується в міру використання пального, а показники тяги залишаються стабільними протягом усього польоту.

Авіамоделі з електродвигунами також мають свої відмінні риси. Вони набагато легше в обслуговуванні. Їх не треба буде чистити від слідів пального і вихлопних газів. При польоті виключається можливість, що двигун затихне, за умови, що акумулятор справно заряджається або змінюється. Такі моделі видають набагато менше шуму при роботі і їх можна запускати в приміщеннях.

Як вибрати авіамодель на радіокеруванні?

Якщо ви новачок в авіамоделізмі, то при виборі радіокерованої моделі необхідно звернути увагу на ряд чинників. Першою купленою моделлю повинен бути тренувальний літальний апарат. Необхідно упевнитися, що в авіамоделі невисока швидкість польоту, довга хвостова балка і навантаження на крило невелика. Крім того, вона повинна бути виготовлена з якісних і міцних матеріалів, інакше вона розвалиться після першої ж невдалої посадки.

В інтернет магазині Planeta Hobby можна знайти величезний вибір не тільки авіамоделей, а й будівельної техніки, автомобілів, мотоциклів та ін. Також у нас в широкому асортименті представлені додаткові комплектуючі, радіоапаратура, двигуни і багато іншого. Наші фахівці проводять настройку і подальше обслуговування радіокерованих моделей. Оформивши замовлення на нашому сайті, ви можете не сумніватися, що отримаєте високоякісний товар в найкоротші терміни.

 

Ви нас знайшли за наступними словосполученнями: радіокеровані авіамоделі

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top