Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

 • Актуальні статуси товарів
 • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
 • У нас кваліфіковані фахівці
 • Ми перевіряємо якість товарів
 • Витратні матеріали завжди в наявності
 • Сервісне обслуговування
 • Готові рішення для хобі
 • Програма навчання
 • Відповідальний підхід
 • Знижки для постійних клієнтів

Запчастини, деталі та тюнінг для радіокерованих гелікоптерів

купити запчастини для радіокерованого гелікоптера Ось і збулася ваша крилата мрія — ви стали володарем новенького гелікоптера на радіокеруванні. Акуратно, з тремтінням в руках ви дістали з коробки свою довгоочікувану модель. Побіжно переглянули інструкцію, запустили двигун, піднялися в повітря, але щастя тривало не так довго, як того хотілося. Скрегіт гвинтів, тріск пластмаси, гелікоптер на землі. З сумом в серці і розчаруванням на душі вам нічого не залишається робити, як шукати краще місце, де можна купити запчастини для радіокерованого гелікоптера.

Чому гелікоптери на радіокеруванні ламаються?

Вважається, що з усіх авіаційних моделей освоїти керування гвинтокрилою технікою найскладніше. Найчастіше краш і аварій схильні новачки, які, подібно до описаної вище ситуації, ігнорують рекомендації по запуску рк гелікоптерів.

Але і для досвідчених пілотів падіння не рідкість. Добре, коли все закінчується невеликою поломкою і заміна пошкодженої деталі рятує ситуацію. В інтернет-магазині «Planeta Hobby» вам завжди нададуть «реанімаційний» набір у вигляді запчастин, матеріалів і інструментів. Ви завжди можете звернутися до нас, щоб підібрати необхідні запасні частини для радіокерованих гелікоптерів. У нас представлені деталі і аксесуари найпопулярніших марок і виробників. До того ж, конструктивні особливості радіокерованих гелікоптерів такі, що багато деталей підлягають швидкому зносу і вимагають заміни, наприклад:

 • Лопаті
 • Вал основного ротора
 • Хвостова балка
 • Вал хвостового ротора або ремінна передача

Щоб вирішити цю проблему радіокерованого літака самостійно, спочатку потрібно знайти джерело несправності. Так як під час польоту всі деталі вертушки відчувають сильні навантаження, зробити це не так вже й просто. Найпростіші поломки можна виявити візуально: вигнутий або зламаний гвинт або розбита кабіна — все це можна придбати у нас. Набагато гірше, коли несправності стосуються електронної начинки або двигуна. Тут пілотові-початківцю не обійтися без сторонньої допомоги. Наші фахівці не тільки допоможуть вам зробити вибір, але і з радістю візьмуть на себе всі клопоти по ремонту моделі. Просто віддайте гелікоптер в сервісний центр і заберіть готовим до польотів.

Запчастини на всі випадки життя

Аварія або поломка не єдині причини, коли вам потрібно купити запчастини на гелікоптер на радіокеруванні. Наприклад, ви можете збільшити тривалість роботи іграшки і поліпшити її функціональні можливості, замінивши зношений акумулятор новішим і якісним. На професійні гелікоптери можна купити різні опціонні «фішки» для тюнінгу, щоб зробити свою модель оригінальною і неповторною.

Доступність запчастин — один з важливих факторів, на які слід звернути увагу при покупці моделі. Плануючи купити гелікоптер на радіокеруванні, обов'язково поцікавтеся у продавця, чи добре даний виробник забезпечує на радіокеровані моделі гелікоптерів запчастини. Короткий посібник з рекомендаціями щодо вибору гвинтокрилої техніки можна переглянути тут.

В інтернет-магазині «Planeta Hobby» представлений максимально повний асортимент запчастин для РК гелікоптерів, ми робимо все, щоб ваш вибір був простим і неутрудненим. Якщо у вас виникають питання або складнощі, ви завжди можете покластися на думку наших консультантів і фахівців.

 
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top