Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

  • Актуальні статуси товарів
  • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
  • У нас кваліфіковані фахівці
  • Ми перевіряємо якість товарів
  • Витратні матеріали завжди в наявності
  • Сервісне обслуговування
  • Готові рішення для хобі
  • Програма навчання
  • Відповідальний підхід
  • Знижки для постійних клієнтів

Огляд радіокерованого дитячого робота AT-Robot

Огляд AT-Robot

У сьогоднішньому огляді йтиметься про популярну модель дитячого радіокерованого робота AT-Robot. Новинка припала до смаку нашим клієнтам і отримала безліч позитивних відгуків, саме тому ми вирішили детальніше ознайомити вас із цією іграшкою.

За традицією: спочатку розпакування

Інтерактивна іграшка пакується у стандартну коробку, крізь передню прозору частину якої видно вміст. Доповнивши упаковку яскравим бантом можна одразу оформити крутий подарунок для дитини. Так, інтрига не збережеться, але малюк відразу побачить який сюрприз ви йому підготували і точно це зацінить!

Огляд AT-Robot

У комплекті робота все просто і стандартно: інструкція, викрутка і сам робот. Вам тільки знадобиться заздалегідь придбати міні-пальчикові батарейки в кількості трьох штук. Саме з їхньої установки варто і почати. Для цього вам знадобиться викрутка. У нижній частині необхідно відкрутити гвинтик і витягти відсік для батарейок, після встановлення яких достатньо зробити всі ці операції у зворотному порядку.

Огляд AT-Robot

Всю додаткову інформацію знайдете в інструкції або перегляньте відео нижче:

Там же внизу знайдете кнопку увімкнення/вимкнення.

Габаритні розміри робота становлять: 9,5х9,5х13 см, вага при цьому близько 460 грам.

Огляд AT-Robot

Оригінальний дизайн іграшки точно впишеться в інтер'єр будь-якої дитячої кімнати, тому під час "відпочинку" робота можна просто поставити його на поличку або на стіл як декор.

Детальний огляд

Корпус виготовлений з якісного міцного пластику, стійкого до подряпин та сколів. На вибір надано три кольори: зелений, жовтий та червоний. Два світлові індикатори виконують роль очей і світяться різними кольорами.

Огляд AT-Robot

На передній частині розташована велика кнопка для запису та відтворення звуків.

Огляд AT-Robot

При тривалому натисканні на цю кнопку можна розпочати запис невеликого повідомлення після короткого звукового сигналу. Для закінчення та збереження запису вашої фрази необхідно один раз натиснути на цю кнопку - ваше повідомлення збережеться в пам'яті робота. Одночасно в пам'яті може зберігатися до трьох коротких фраз, які відтворює робот по вашій команді. Тривалість повідомлення близько восьми секунд.

Зліва і справа робот виглядає однаково: на голові, в районі вух, розташована сенсорна кнопка.

Огляд AT-Robot

Для переміщення робота по підлозі встановлено по одному колесу з кожного боку. Для балансу є ще одне невелике коліщатко ззаду. Там же розташувався основний динамік і невелика ручка, за яку зручно брати робота, якщо він перевернеться і ставить його на ноги.

Огляд AT-Robot

Тривале натискання на сенсорну кнопку-вухо праворуч дозволить знизити рівень гучності, а відповідно зліва - підвищити. Усього доступно 7 ступенів гучності.

При короткому натисканні на цю область з правої сторони іграшка слухняно повернеться праворуч, якщо торкнетеся зліва - робот розгорнеться в ліву сторону.

На голові розташована ще одна сенсорна кнопка, що відповідає за активацію режиму “Папуга”, затримавши палець на цьому місці ви почуєте як робот почне вас передражнювати, точніше відразу ж повторювати короткі ваші фрази.

Огляд AT-Robot

Основна фішка

Іграшка радіокерована, але в комплекті не знайдете жодного пульта. Усі команди голосові - російською мовою. В інструкції зібрано перелік команд та фраз, після яких робот здійснює певні дії або каже щось у відповідь.

Можна попросити AT-Robot заспівати або станцювати, підійти ближче або відійти подалі, повернутися ліворуч або праворуч і навіть освідчитися в коханні. Дуже смішно робот реагує на фразу ”Пока пока”: прощається і заднім ходом задкує від вас.
Зупинити виконання голосових команд можна натисканням на сенсорну кнопку на голові або кнопку відтворення, розташовану спереду.

Кому підійде?

Скоро близяться новорічні свята, тому AT-Robot краще купити заздалегідь, оскільки це чудовий подарунок для дітей різного віку. Іграшка точно сподобається як малюкам так і дітлахам середнього шкільного віку. У тому числі радіокерований робот може стати подарунком для поціновувачів подібних сюрпризів або розважити вашу велику компанію своїми танцями та кумедним передразнюванням.

При порівняно невеликій вартості ви отримуєте чудового друга для дитини або круту іграшку для великої веселої компанії. Залишилося просто визначитися із кольором!

Огляд AT-Robot

Подiлитись

Товари, про які йдеться в статті

Відгуки та питання

Відгуки та питання
Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top