Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

  • Актуальні статуси товарів
  • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
  • У нас кваліфіковані фахівці
  • Ми перевіряємо якість товарів
  • Витратні матеріали завжди в наявності
  • Сервісне обслуговування
  • Готові рішення для хобі
  • Програма навчання
  • Відповідальний підхід
  • Знижки для постійних клієнтів

Стандарти FCC vs LBT

lbt-vs-fcc

Напевно, вам відомо, що більшість приймачів і передавачів доступні в різних варіантах, які іноді позначаються як EU або non EU, або EU LBT і FCC. Давайте на прикладі продукції компанії RadioMaster розглянемо чому такі різні позначки і яку версію обрати для України.

RadioMaster, відомий виробник радіокерованого обладнання, пропонує свої приймачі у двох основних варіантах прошивки: EU LBT та FCC (non EU). Цей вибір є ключовим для користувачів, які шукають оптимальне рішення для своїх потреб у моделюванні.

Що таке FCC та EU LBT?

FCC (Federal Communications Commission) - це стандарт, який регулюється Федеральною комісією зв'язку США. Цей стандарт встановлює правила та норми для використання радіочастот у Сполучених Штатах. FCC версія прошивки приймача призначена для ринку США та інших регіонів, де діють аналогічні стандарти.

EU LBT (Listen Before Talk) - це стандарт, прийнятий в Європейському Союзі. Ця технологія включає механізм, який змушує приймач перевіряти наявність іншого радіосигналу на частоті перед тим, як почати передачу. Такий підхід забезпечує менше перешкод та безпечніше використання радіохвиль, особливо у випадках, коли повітряний простір переповнений іншими сигналами.

Вибір між FCC та EU LBT

Вибір між версіями FCC та EU LBT залежить від регіону, де ви плануєте використовувати своє обладнання. Це пов'язано не тільки з вимогами законодавства, але й з технічними особливостями кожного стандарту. Наприклад, приймачі та передавачі з прошивкою EU LBT можуть не працювати ефективно за межами Європи через різницю у радіочастотних нормах.

Тобто для України підійдуть пульти і приймачі зі стандартом FCC.

Прошивка приймачів та передавачів

Процес оновлення прошивки у приймачах - це важлива процедура, що дозволяє користувачам адаптувати обладнання під конкретні стандарти. Варто зазначити, що прошивка приймача повинна відповідати прошивці передавача. Наприклад, приймач з EU LBT прошивкою не буде сумісний з передавачем на прошивці FCC.

Технологія ACCST, ACCESS

FrSky, окрім зазначених вище двох технологій також використовує ACCST (Advanced Continuous Channel Shifting Technology), яка забезпечує високу надійність та стабільність з'єднання за рахунок стрибкоподібної зміни частот. Це дозволяє ефективно уникати перешкод, особливо у зонах з високою концентрацією радіообладнання.

В свою чергу, ACCESS - це найновіший протокол розроблений компанією FrSky для покращення продуктивності та надійності управління RC та телеметричного зв'язку.

На основі відомого протоколу ACCST, ACCESS пропонує нові функції, такі як Smart Share, Smart Match і Trio Control для спільного користування.

Про переваги та особливості цієї технології розкажемо в наступних статтях. Тому рекомендуємо підписатись на нашу розсилку.

Висновок

Вибір між FCC та EU LBT версіями приймачів має велике значення для користувачів. Цей вибір повинен базуватися на регіональних нормах та перевагах, які надає кожна з версій. Важливо також звертати увагу на сумісність між прошивками приймачів та передавачів для забезпечення оптимальної роботи вашого радіокерованого обладнання.

Подiлитись

Товари, про які йдеться в статті

8 200 грн
7 490 грн
31 відгук
Модуль Happymodel ES900TX ELRS 915mhz
Артикул: HM037.0184-FCC
2 180 грн
10 відгуків
940 грн
4 відгука
5 330 грн
2 відгука

Відгуки та питання

Відгуки та питання

Останні статті

з розділу Загальна тематика

Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top