Ваше місто
Вибрати
Безкоштовно по Україні

10 причин
купувати у нас

 • Актуальні статуси товарів
 • Ми знаємо більше за інших про товари для хобі
 • У нас кваліфіковані фахівці
 • Ми перевіряємо якість товарів
 • Витратні матеріали завжди в наявності
 • Сервісне обслуговування
 • Готові рішення для хобі
 • Програма навчання
 • Відповідальний підхід
 • Знижки для постійних клієнтів

Літаки X-UAV: кращі для FPV польотів та аеророзвідки!

ukr.jpg
Наразі аерофотозйомка не тільки хобі моделістів - це те, що рятує життя. Саме завдяки розвідувальним польотам вдалося вчасно знайти позиції ворожого розташування і вміло скористатися отриманою інформацією. Для аеророзвідки використовують потужні професійні дрони з великою дальністю польоту. Окрім коптерів можна скористатись радиокерованими літаками, в них є певні переваги:

 • більша дальність польоту на повному заряді батареї завдяки плануванню на потоках повітря;

 • можливість модернізації та обрати необхідні для ваших цілей комплектуючі і електроніку;

 • менша вартість (якщо порівнювати з флагманськими дронами).

В нашій статті мова піде про три моделі радіокерованих літаків бренду X-UAV, що відмінно підходять як для простих польотів “для себе”, так і для важливих польотів з розвідзавданням. Розкажемо про їх основні відмінності та переваги. 

Трохи про бренд X-UAV

HOOAH Aviation Technology CO., LTD є високотехнологічною компанією, що спеціалізується на дослідженнях, розробці, виробництві та продажі радіокерованих літаків та дронів. Продукція призначена для різних промислових галузей, від сільського господарства до геодезії. В тому числі, товари можна використовувати і для військових цілей  - спостереження за кордонами або аеророзвідка.

Авіамоделі виробляють із надлегких матеріалів, що досить міцні та прості в ремонті. В переважній більшості літаки поставляються в PNP комплектації або KIT наборами, тобто користувач на свій розсуд підбирає апаратуру керування та відеозвязку, акумулятор, контроллер польоту та камеру, це досить зручно. Як то кажуть, це широковідомі моделі у вузькому колі.

Отже, до моделей

В нашому короткому огляді мова піде про моделі X-UAV Talon, X-UAV Talon Pro та X-UAV Mini Talon. Вони відрізняються розмахом крил, зовнішнім виглядом, характеристиками та вартістю. 

Модельний ряд X-UAV Talon призначено для виконання широкого спектру різноманітних завдань, куди можна віднести здійснення робіт пов'язаних з проведенням розвідки місцевості, виконанням спостережних місій, здійсненням моніторингу місцевості, аерозйомкою та аерофотографією. Простота конструкції даного літального апарату зумовила популярність лінійки. 

Отож, перейдемо до дизайну

x-uav-talon-fpv.jpg

X-UAV Talon має спеціальний прозорий ковпак для захисту камери, таким чином при приземленні камера точно залишається неушкодженою. Шасі - три невеличких колеса, тому посадку можна здійснювати на різні поверхні, та рекомендовано здійснювати на високу траву. 

Великий батарейний відсік дозволяє вміщати потужний акумулятор для більш тривалого польоту. Рекомендовано використання чотрирьохбаночної АКБ ємністю до 15000 мАг. Також маються спеціальні відсіки для розміщення додаткової електроніки. Чим меньше вага літака тим далі та вище він зможе літати, та максимальна вага разом з батареєю та електронікою не повинна перевищувати 5000 г. 

x-uav-talon-pro-stattya.jpg

X-UAV Talon Pro має максимально простий та лаконічний дизайн, його елементи виконані з урахуванням всіх законів аеродинаміки. Камеру можна розмістити на носі, відокремивши верхню частину. 

Також передбачено великі відсіки для батареї та електроніки FPV. Максимальна злітна вага моделі може сягати 3-4 кг!

x-uav-mini-talon-fpv-stattya.jpg

Зовнішній вигляд X-UAV Mini Talon відрізняється досить оригинальною площадкою для встановлення камери. Модель найменша за розмірами, тому для неї краще обирати акумулятор з максимальною ємністю до 10000 мАг.

При цьому злітна вага може сягати 4-х кг максимум. 

Порівняння технічних характеристик

Для зручності порівняння всі характеристики зведено до таблиці.

Таблиця порівняння технічних характеристик радіокерованих літаків

Характеристика

X-UAV Talon

X-UAV Talon Pro

X-UAV Mini Talon

Розмах крила

1718 мм 1350 мм 1300 мм

Довжина

1100 мм

828 мм

830 мм

Площа крила

60 кв. дм

-

30 кв. дм

Матеріал

EPO

EPO

EPO

Злітна вага

5000 г

4000 г

4000 г

Максимальна дальність польоту

300 км

200 км

180 км

Швидкість польоту

16-25 м/с

17-35 м/с

18-30 м/с

Рекомендована батарея

4S 14.8V 5000-15000mAh Li-Po

4S 14.8V 5000-15000mAh Li-Po

4S 14.8V 5000-10000mAh Li-Po

Кількість каналів

4CH

4CH

4CHДальність польоту всіх трьох моделей залежить від обраного акумулятора, апаратури керування та системи відеозвязку. Виробником заявлені позначки від 150 до 250 км! На ділі, судячи з блогів моделістів та відгукам, середній показник дійсно може сягати 200 км.

Детально

Літаки однієї модельної лінійки, тому особливих відмінностей, окрім вказаних в таблиці вище ви не знайдете. 

Щоб підготувати модель до польоту потрібно зібрати її, встановити обладнання для FPV-польотів, укомплектувати модель апаратурою та акумулятором.

Моделі PNP, тобто вам додатково знадобляться такі елементи:

 • Політний контролер

 • Апаратура керування

 • Акумулятор

 • Зарядний пристрій

 • FPV-камера

 • Відеопередавач

 • GPS-модуль (опціонально)

 • Датчик повітряної швидкості (опціонально)

Силова частина багатоцільового радіокерованого літака представлена одним електричним двигуном, який здатний розганяти повітряний засіб до максимальної швидкості польоту в 100 км/год, що якнайкраще підходить для виконання вищевказаних цілей і завдань. При цьому літак може літати на невеликих швидкостях і досить низько.

Знімні крила дозволяють легко транспортувати а компактно зберігати авіамодель. В польових умовах достатньо просто встановити крила, підключити акумулятор і літак готовий для польоту.

Основний недолік цих радіокерованих літаків на відміну від готових комплектів дронів - це необхідність складання та підбору необхідної електроніки. Дрони зазвичай поставляються повністю готовими для польоту з усім необхідним у комплекті. Та наші менеджери допоможуть вам підібрати усе необхідне для повної комплектації літака. Тому такий недолік досить легко перевести у перевагу, тому як можна підібрати саме ті елементи що потрібні для ваших цілей: більш ємний акумулятор для довгих польотів, більш потужну радіосистему для дальніх польотів, просту невеличку камеру або якісну з крутим зумом - вибір за вами!

Всі три моделі відносяться до недорогого сегменту літальних FPV апаратів, але на їх базі можна сконструювати бюджетні та високоефективні засоби повітряної розвідки. Ми рекомендуємо укомплектувати дані носії далекобійними системами керування TBS Crossfire та контроллерами польоту Matek. 

Очікуємо поставку літаків у ліпні, та ви можете зарезервувати товар зараз. Резерв дозволяє забронювати товари до моменту їх надходження на склад.

Більш детальну інформацію можна дізнатисьу наших менеджерів за телефоном.

Подiлитись

Товари, про які йдеться в статті

Літак X-UAV Talon FPV 1718mm (PNP)
Артикул: XUAV-Talon-PNP
11 022 грн
Літак X-UAV Talon Pro FPV 1350mm (PNP)
Артикул: XUAV-TalonP-PNP
8 352 грн
Літак X-UAV Mini Talon FPV 1300mm (PNP)
Артикул: XUAV-mTalon-PNP
6 897 грн

Відгуки та питання

Відгуки та питання

Останні статті

з розділу Літаки

Повідомимо про розпродажі і акції.
Самі пишемо статті та складаємо огляди про ваше хобі.
Тільки потрібна і цікава інформація. Чи не частіше одного разу на тиждень
To top To top