Вертолет Bravo III RTF 2,4 ГГц (Nine Eagle, NE30231224204)
Вертолет Bravo III RTF 2,4 ГГц (Nine Eagle, NE30231224204) 5 з 5 / 25 оцінок
Немає в наявності
Кешбек
Повiдомити при появi
Артикул:
NE30231224204 (NE R/C 312A)
Виробник:
Гарантія:
1 міс.
Доставка
ТК Нова Пошта
Самовивіз - з магазину безкоштовно
Оплата
Готівкою
Оплата наличными
Оплатити за придбані товари готівкою можна в наступних випадках:
  • кур'єру в Києві чи Харкові при оформленні адресної доставки по місту;
  • відвідавши магазини в Києві і Харкові:
    Київ, м. Тараса Шевченка, вул. Кирилівська , 40 Г, 1-й поверх, (044) 221-61-0
    Харків, вул. Сумська, 77/79 , навпроти парку ім. Горького, (057) 782-15-00
  • поповнивши одну з наших карт (Аваль Банк або Приват Банк)
* Оплата здійснюється виключно у національній валюті!
Розстрочка
Розстрочка
Безготівкових
Безготівкових
Оплата по безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
Кредит
Опис вертолет Bravo III RTF 2,4 ГГц (Nine Eagle, NE30231...
Вертоліт Bravo III RTF 2,4Ghz (Nine Eagle, NE30231224204)
Код товару: NE30231224201
Виробник: Nine Eagle
Самий передовий і перешкодозахищений частотний діапазон радіоуправління 2.4 GHz дасть можливість безперешкодно і спокійно керувати моделлю навіть якщо поруч знаходяться кілька пілотів.
Характеристики вертольота на радіокеруванні Nine Eagle Bravo III:
  • 2.4 GHz 4-х канальний радіопередавач EZ-BIND
  • Вага: 40 г
  • Довжина: 213 мм
  • Діаметр несучих гвинтів: 188 мм
  • Час польоту: ~ 8 хвилин
  • Li-Po акумулятор 3.7V 110 mAh 1s
  • RTF (на 100% зібраний і готовий до польоту відразу після вилучення з коробки)
  • передавач 4-х канальний 2.4 ГГц
  • викрутка хрестова
  • На даний момент немає ні одного відгуку.
Встигли придбати? Залишіть відгук
Немає в наявності
Код товару: NE30231224201
Виробник: Nine Eagle
  • Вага: 40 г
  • Довжина: 213 мм
  • Час польоту: ~ 8 хвилин