Електродвигун 100W / L2205-1350 (Turnigy, HOL2205-1350)
Електродвигун 100W / L2205-1350 (Turnigy, HOL2205-1350) 4 з 5 / 16 оцінок
Немає в наявності
Кешбек
Повiдомити при появi
Артикул:
HOL2205-1350
Виробник:
Гарантія:
14 дней
Доставка
ТК Нова Пошта
Самовивіз - з магазину безкоштовно
Оплата
Готівкою
Оплата наличными
Оплатити за придбані товари готівкою можна в наступних випадках:
  • кур'єру в Києві чи Харкові при оформленні адресної доставки по місту;
  • відвідавши магазини в Києві і Харкові:
    Київ, м. Тараса Шевченка, вул. Кирилівська , 40 Г, 1-й поверх, (044) 221-61-0
    Харків, вул. Сумська, 77/79 , навпроти парку ім. Горького, (057) 782-15-00
  • поповнивши одну з наших карт (Аваль Банк або Приват Банк)
* Оплата здійснюється виключно у національній валюті!
Розстрочка
Розстрочка
Безготівкових
Безготівкових
Оплата по безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
Кредит
В наявності схожі моделі
Гарантия
лучшей цены
Если вы нашли этот товар дешевле, мы продадим вам его по этой же цене.
Укажите ссылку на товар с ценой при оформлении заказа
в поле Комментарии к заказу
и после проверки менеджер изменит цену в вашем заказе.
Подробнее по ссылке
Гарантия
лучшей цены
в поле Комментарии к заказу
Подробнее по ссылке
Опис електродвигун 100W / L2205-1350 (Turnigy, HOL2205-1...
Специфікація:
  • Розміри: 28мм х 17мм
  • Вага: 30 г (50 г з обладнанням, роз'єми і prop driver)
  • Kv: 1350rpm / V
  • Напруга: 7.2V ~ 11.1V (2s ~ 3s)
  • Максимальна потужність: 100 Вт
  • Максимальний струм: 13.5A
  • Струм холостого ходу: 0.3A
  • Діаметр вала: 2.3 мм
  • Тяга: 450 г
  • ESC: 18A
  • На даний момент немає ні одного відгуку.
Встигли придбати? Залишіть відгук
Немає в наявності
Специфікація:
  • Розміри: 28мм х 17мм
  • Kv: 1350rpm / V
  • Максимальний струм: 13.5A
  • Струм холостого ходу: 0.3A
  • Діаметр вала: 2.3 мм
  • Тяга: 450 г
  • ESC: 18A
Дивитися всі характеристики
Дивитися всі фото та відео
Дивитися всі відгуки та питання