Перетворювач DC-DC Traco Power TEL15-2411
Перетворювач DC-DC Traco Power TEL15-2411 4 з 5 / 18 оцінок
Немає в наявності
Повiдомити при появi
Артикул:
TP-TEL15-2411
Виробник:
Гарантія:
14 дней
Доставка
ТК Нова Пошта
Самовивіз - з магазину безкоштовно
Оплата
Готівкою
Оплата наличными
Оплатити за придбані товари готівкою можна в наступних випадках:
  • кур'єру в Києві чи Харкові при оформленні адресної доставки по місту;
  • відвідавши магазини в Києві і Харкові:
    Київ, м. Тараса Шевченка, вул. Кирилівська , 40 Г, 1-й поверх, (044) 221-61-0
    Харків, вул. Сумська, 77/79 , навпроти парку ім. Горького, (057) 782-15-00
  • поповнивши одну з наших карт (Аваль Банк або Приват Банк)
* Оплата здійснюється виключно у національній валюті!
Розстрочка
Розстрочка
Безготівкових
Безготівкових
Оплата по безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
В наявності схожі моделі
Гарантия
лучшей цены
Если вы нашли этот товар дешевле, мы продадим вам его по этой же цене.
Укажите ссылку на товар с ценой при оформлении заказа
в поле Комментарии к заказу
и после проверки менеджер изменит цену в вашем заказе.
Подробнее по ссылке
Технічні характеристики:
  • Тип: Імпульсний перетворювач
  • Потужність: 15 Вт
  • Максимальний струм: 3 А
  • Вхідна напруга: 18 - 36 В
  • Вихідна напруга: 5,1 В
  • Захист від навантаження: <= 3,5 A
  • Захист від перегріву: Ні
  • Ефективність: 81 %
  • Охолодження: Пасивне
  • Розміри: 50,8 x25, 4x10, 2 мм
  • Вага: 32 г
Комплектація:
  • Перетворювач напруги - 1 шт
  • На даний момент немає ні одного відгуку.
Встигли придбати? Залишіть відгук
Немає в наявності
Технічні характеристики:
  • Тип: Імпульсний перетворювач
  • Потужність: 15 Вт
  • Максимальний струм: 3 А
  • Вхідна напруга: 18 - 36 В
  • Вихідна напруга: 5,1 В
  • Захист від перегріву: Ні
  • Ефективність: 81 %
  • Охолодження: Пасивне