Самолет Nine Eagle P-51 2,4 ГГц RTF (NE30277924214001A)
Самолет Nine Eagle P-51 2,4 ГГц RTF (NE30277924214001A) 4 з 5 / 14 оцінок
Немає в наявності
Кешбек
Повiдомити при появi
Артикул:
NE30277924214001A (NE R/C 779B)
Виробник:
Гарантія:
1 міс.
Доставка
ТК Нова Пошта
Самовивіз - з магазину безкоштовно
Оплата
Готівкою
Оплата наличными
Оплатити за придбані товари готівкою можна в наступних випадках:
  • кур'єру в Києві чи Харкові при оформленні адресної доставки по місту;
  • відвідавши магазини в Києві і Харкові:
    Київ, м. Тараса Шевченка, вул. Кирилівська , 40 Г, 1-й поверх, (044) 221-61-0
    Харків, вул. Сумська, 77/79 , навпроти парку ім. Горького, (057) 782-15-00
  • поповнивши одну з наших карт (Аваль Банк або Приват Банк)
* Оплата здійснюється виключно у національній валюті!
Розстрочка
Розстрочка
Безготівкових
Безготівкових
Оплата по безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
Кредит
В наявності схожі моделі
Гарантия
лучшей цены
Если вы нашли этот товар дешевле, мы продадим вам его по этой же цене.
Укажите ссылку на товар с ценой при оформлении заказа
в поле Комментарии к заказу
и после проверки менеджер изменит цену в вашем заказе.
Подробнее по ссылке
Гарантия
лучшей цены
в поле Комментарии к заказу
Подробнее по ссылке
Опис самолет Nine Eagle P-51 2,4 ГГц RTF (NE302779...
Літак Nine Eagle P-51 2,4GHz RTF (NE30277924214001A)
Технічні характеристики:
  • Довжина: 365 мм
  • Розмах крил: 400 мм
  • Колір фюзеляжу: сріблястий
  • Двигун: електричний, 8 мм
  • Регулятор струму двигуна: вбудований
  • Сервосистема: вбудовані сервоприводи - 3 шт
  • Акумулятор: Li-Po 3.7V 150 mAh 1S
  • Передавач: 4 CH 2.4 GHz (Mode 1/2)
  • Приймач: 4-in-1 4 CH 2.4GHz
  • Радіус дії дистанційного керування: понад 100 м
У комплект входить:
  • літак
  • ПДУ
  • ЗУ
  • інструкція
  • акумулятор
  • 2 запасних пропелера
  • батарейки АА - 4 шт
Вибрати інші радіокеровані вертольоти
Повернутися в каталог радіокеровані авіамоделі
* Дивіться також інші радіокеровані моделі
  • На даний момент немає ні одного відгуку.
Встигли придбати? Залишіть відгук
Немає в наявності
Технічні характеристики:
  • Довжина: 365 мм
  • Розмах крил: 400 мм
  • Колір фюзеляжу: сріблястий
  • Двигун: електричний, 8 мм
  • Приймач: 4-in-1 4 CH 2.4GHz